FITNESS PRO MAMINKY A TATÍNKY - akce

“Chcete být fit a zároveň stíhat Vaše děti? Pojďte se hýbat.”
Chcete si zacvičit? Nebo se jen udržovat ve formě? Ideální je naše fit-cvičení s naší lektorkou, vhodné pro maminky i tatínky.

Základní informace

Pracovat budeme hlavně s vlastním tělem. S využitím dalších pomůcek budeme společně posilovat, udržovat se v kondici a působit v pohodovém kolektivu rodičů. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Není se čeho bát, budeme využívat moderní posilovací pomůcky (žádné těžké stroje) a postupy pro zlepšení či udržení Vaší fyzické kondice.

Obsahuje

Zaměření na cvičení ve vývojových řadách
Cvičení s hudbou
Tématické lekce
Zdravotní, relaxační a rovnovážná cvičení
Využití pomůcek - švihadla, overbally, bossu, gymnastické míče, TRX, činky

Zaměření

Maminky a tatínci (cca 20 - 35 let)

Místo realizace

Vybrané tělocvičny v HK (viz termíny)

Průběh

1x týdně lekce.

Cena

Cena je uvedena v záložce Termíny.

Podrobné informace

Pořadatel

Dětská sportovní akademie, s.r.o.

Kontakt

Ing. Kateřina Zavázalová
+ 420 775 696 926
info@detskasportovniakademie.cz

Potřebné vybavení

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazená platba. Maximální počet dětí na jeden kroužek je 30 osob.

Počet účastníků

Pro účastníky jsou připraveny společné šatny s umývárnou. Provozovatel neručí za odložené věci účastníků, za jejich případné poškození či ztrátu.

Úrazové pojištění

Účastníkům programu nezajišťujeme úrazové pojištění. Společnost je řádně pojištěna na svá podnikatelská rizika.

Podrobné pokyny k programu

Zasíláme na uvedený e-mail v objednávkovém formuláři jeden týden před nástupem na program.

Postup objednání

Závazná objednávka programu se realizuje na našich webových stránkách vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Po vyplnění objednávky obdržíte informativní e-mail o přijetí údajů ke zpracování (není potvrzením přijetí). Do 48 hodin Vám přijde na e-mail buď potvrzení o přijetí (s přílohami: Potvrzený objednávkový formulář a stornovací podmínky) nebo informace o naplněném termínu a zařazení na pozici náhradníků. Podrobný postup objednávání je uveden v podmínkách objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

Platba programu

Platba se provádí převodem na náš účet dle podmínek uvedených v objednávkovém formuláři. U bezprostředních náhradníků po předchozí domluvě s provozovatelem je možná platba hotově v den nástupu na program.

Stornování

Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (vždy písemně na e-mail). Stornování se plně řídí stornovacími podmínkami (ke stažení na našich www).

Objednávkový formulář

Zaslaný objednávkový formulář prosíme o vytištění, podepsání zákonným zástupcem a předložení při nástupu na program. Bez uvedeného formuláře nemůže účastník nastoupit na program.

Termíny

Míst/Obsazeno KÓD Termín Cena

Fotogalerie

Fotografie zveřejňujeme na našich FB stránkách a na našem Instragramu.

Naši partneři

redpoint Lezecká stěna Taekwondo Park golf
Pepek gym Tenis Lvice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace