SPORTOVEC - příměstský tábor

„Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle.“
Chcete, aby Vaše dítě vyzkoušelo netradiční sportovní týden? Chcete zajistit všestranný rozvoj a zároveň rozhled ve sportovních aktivitách? Tento tábor je vhodnou variantou.

Základní informace

Prázdninový program zaměřený na vyzkoušení tradičních i netradičních sportů.
Soutěže, turnaje, hry i pestré chvíle odpočinku.
Všestranný sportovní rozvoj.

Obsahuje

Míčové sporty Fotbal, plážový volejbal, korfbal, rugby
Raketové a pálkové sporty Badminton, soft-tenis, lacros, softball
Netradiční sporty Ringo, Freesbee, Indiaca, Lapta, Footbag, Jóga
Longboardy a koloběžky Výuka, hry, výlet, závody
Agility program Sportovní disciplíny na rozvoj (síly, rychlosti, koordinace, obratnosti). Prvky gymnastiky, atletiky, bojových a týmových sportů
Archery games Bezpečná a zábavná hra kombinující lukostřelbu a paintball
Střelecký program Lukostřelba, foukačky, hvězdice
Vodní program Jízda na paddleboardech, Fun water park, Výlet po řece Orlici

Věkové zaměření

Chlapci i děvčata od 8 do 15 let.

Místo realizace

Rekreační a sportovní centrum Slezská plovárna

Průběh

Pětidenní program (Po-Pa, 8.00 – 16.00).

Cena

Cena je uvedena v záložce Termíny.

Podrobné informace

Pořadatel

Dětská sportovní akademie, s.r.o.

Kontakt

Ing. Kateřina Zavázalová
+ 420 775 696 926
info@detskasportovniakademie.cz

Denní program

7.30 - 8.00 sraz účastníků - Slezská plovárna
8.00 - 8.30 aktivační hry
8.30 - 9.00 soutěž do táborové hry
9.00 - 11.30 dopolední program
11.30 - 12.30 pauza na oběd
12.30 - 13.00 aktivační hry, soutěž do táborové hry
13.00 - 15.30 odpolední program
15.30 - 16.00 závěr programu
16.00 vyzvednutí a rozchod účastníků

Potřebné vybavení

Účastník musí mít vhodný sportovní oděv a obuv. Podrobný seznam všech potřebných věcí zasíláme v rámci podrobných pokynů k programu.

Počet účastníků

Minimální počet dětí na jeden termín je 15 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazený poplatek.

Stravování - pitný režim

Pitný režim je k dispozici po celou dobu programu zdarma. Obědy zajišťuje nedaleká restaurace U Mlejna za cenu 100 Kč/den (polévka + hlavní jídlo+pití). Částka za obědy se nezahrnuje do celkové ceny programu. Celková částka za obědy se uloží u vedoucího programu, který zajistí řádné zaplacení zvolených obědů. Opékání je v ceně programu.

Zázemí - místo realizace

Program je umístěn do areálu Slezské plovárny v Hradci Králové. Zde je vybudované kompletní zázemí pro pořádání outdoorových programů. K dispozici je sociální zázemí, krytá klubovna, přístřešky proti slunci, nespočet sportovišť, zbudované lanové překážky pro děti, přírodní plovárna s vodáckým zázemím. Velmi dobrá je dostupnost autem včetně parkovacích prostor.

Pojištění

Přihlášeným účastníkům sjednáváme cestovní pojištění, v rámci kterého je i základní úrazové pojištění. Uvedené pojištění je zahrnuto v ceně programu.

Postup objednání

Závazná objednávka programu se realizuje na našich webových stránkách vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Po vyplnění objednávky obdržíte informativní e-mail o přijetí údajů ke zpracování (není potvrzením přijetí). Do 48 hodin Vám přijde na e-mail buď potvrzení o přijetí (s přílohami: Potvrzený objednávkový formulář a stornovací podmínky) nebo informace o naplněném termínu a zařazení na pozici náhradníků. Podrobný postup objednávání je uveden v podmínkách objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

Platba programu

Platba se provádí převodem na náš účet dle podmínek uvedených v objednávkovém formuláři.

Stornování

Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (vždy písemně na e-mail). Stornování se plně řídí stornovacími podmínkami (ke stažení na našich www).

Objednávkový formulář

Zaslaný objednávkový formulář prosíme o vytištění, podepsání zákonným zástupcem a předložení při nástupu na program. Bez uvedeného formuláře nemůže účastník nastoupit na program.

Využití příspěvků a fondů

V případě zájmu o PROPLACENÍ PROGRAMU Z FKSP nám prosím odešlete informace o účastníkovi (jméno, příjmení, datum narození, kód a datum turnusu) a fakturační údaje na email: info@detskasportovniakademie.cz. Na základě těchto informací Vám bude připravena a odeslána faktura.

V případě zájmu o POTVRZENÍ PRO POJIŠŤOVNU prosím vyplňte formulář ze sekce Ke stažení a zašlete ho na email: info@detskasportovniakademie.cz

Termíny

Míst/Obsazeno KÓD Termín Cena

Fotogalerie

Fotografie zveřejňujeme na našich FB stránkách a na našem Instragramu.

Naši partneři

redpoint Lezecká stěna Taekwondo Park golf
Pepek gym Tenis Lvice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace