PRÁZDNINOVÝ SPORTOVNÍ KEMP - příměstský tábor

„Nic velkého nebylo nikdy dosaženo bez nadšení.“
Chcete, aby se Vaše dítě připravilo na letní sportovní sezónu s nadšením? Začněte s naším všesportovním příměstským táborem.

Základní informace

Program zaměřený na různorodé aktivity, se specializací na míčové sporty.
Každý den si procvičíme základy míčových sportů, odehrajeme turnaj či utkání.
Program doplníme netradičními sporty a zábavnými hrami s překonáváním překážek.

Obsahuje

Míčové sporty Basketbal, fotbal, florbal, volejbal
Netradiční sporty Kin-ball, net-ball, lacros, indiaca, brandball
Raketové sporty Badminton, soft tenis
Doplňkové aktivity Parkour, “opičí dráhy”, core pro děti, jóga
Čtyřboj Dovednostní soutěže

Obsah jednotlivých programů přizpůsobujeme věku a zdatnosti účastníků.

Věkové zaměření

Chlapci a děvčata od 7 do 12 let.

Místo realizace

Vybrané ZŠ v Hradci Králové (viz. str Termíny).

Cena

Cena je uvedena v záložce Termíny.

Podrobné informace

Pořadatel

Dětská sportovní akademie, s.r.o.

Kontakt

Ing. Kateřina Zavázalová
+ 420 775 696 926
info@detskasportovniakademie.cz

Denní program

7.30 - 8.00 sraz účastníků
8.00 - 8.30 úvodní aktivační hry
8.30 - 10.00 1. blok sportovních her
10.00 - 10.30 pauza na svačinu
10.30 - 12.00 2. blok sportovních her
12.00 - 13.00 oběd a rekreační hry
13.00 - 15.00 3. blok sportovních her
15.00 - 16.00 závěrečné hry a soutěže
16.00 - 16.30 rozchod účastníků

Délka programu

Délka jednotlivých kempů je vždy předem stanovena a je uvedena na str. Termíny. Po domluvě lze navštěvovat pouze část programu (vybrané dny). Částka za program se poměrově poníží.

Potřebné vybavení

Účastník musí mít vhodný sportovní oděv a obuv. Na konkrétní sporty zapůjčíme účastníkům potřebné sportovní vybavení (florbalová hůl + míček, basketbalový míč,…). Na parkour a judo využíváme vybavení místních tělocvičen.

Stravování - pitný režim

Pitný režim je k dispozici po celou dobu programu zdarma. Oběd zajišťujeme v místních restauracích či dovozem 80 Kč/den (polévka + hlavní jídlo). Částka za obědy se nezahrnuje do celkové ceny programu. Celková částka za obědy se uloží u vedoucího programu, který zajistí řádné zaplacení zvolených obědů.

Počet účastníků

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazený poplatek. Maximální počet dětí na jeden termín je 30 osob.

Zázemí - místo realizace

Programy sestavuje na ZŠ v Hradci Králové. Využíváme místní tělocvičny či venkovní sportoviště. Pro účastníky jsou připraveny šatny s umývárnou. Šatny se nezamykají, doporučujeme účastníky nevybavovat cennými předměty. Provozovatel neručí za odložené věci účastníků, za jejich případné poškození či ztrátu.

Pojištění

Přihlášeným účastníkům sjednáváme cestovní pojištění, v rámci kterého je i základní úrazové pojištění. Uvedené pojištění je zahrnuto v ceně programu.

Podrobné pokyny k programu

Zasíláme na uvedený e-mail v objednávkovém formuláři jeden týden před nástupem na program.

Postup objednání

Závazná objednávka programu se realizuje na našich webových stránkách vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Po vyplnění objednávky obdržíte informativní e-mail o přijetí údajů ke zpracování (není potvrzením přijetí). Do 48 hodin Vám přijde na e-mail buď potvrzení o přijetí (s přílohami: Potvrzený objednávkový formulář a stornovací podmínky) nebo informace o naplněném termínu a zařazení na pozici náhradníků. Podrobný postup objednávání je uveden v podmínkách objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

Platba programu

Platba se provádí převodem na náš účet dle podmínek uvedených v objednávkovém formuláři. U bezprostředních náhradníků po předchozí domluvě s provozovatelem je možná platba hotově v den nástupu na program.

Stornování

Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (vždy písemně na e-mail). Stornování se plně řídí stornovacími podmínkami (ke stažení na našich www).

Objednávkový formulář

Zaslaný objednávkový formulář prosíme o vytištění, podepsání zákonným zástupcem a předložení při nástupu na program. Bez uvedeného formuláře nemůže účastník nastoupit na program.

Využití příspěvků a fondů

V případě zájmu o PROPLACENÍ PROGRAMU Z FKSP nám prosím odešlete informace o účastníkovi (jméno, příjmení, datum narození, kód a datum turnusu) a fakturační údaje na email: info@detskasportovniakademie.cz. Na základě těchto informací Vám bude připravena a odeslána faktura.

V případě zájmu o POTVRZENÍ PRO POJIŠŤOVNU prosím vyplňte formulář ze sekce Ke stažení a zašlete ho na email: info@detskasportovniakademie.cz

Termíny

Míst/Obsazeno KÓD Termín Cena

Fotogalerie

Fotografie zveřejňujeme na našich FB stránkách a na našem Instragramu.

Naši partneři

redpoint Lezecká stěna Taekwondo Park golf
Pepek gym Tenis Lvice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace